Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół (4) 2019/20 – Michał Kozłowski znów najlepszy

Fot. uks trzydziestka olsztyn facebook (ilustracja)

W Zespole Szkół Ogólnopolskich nr 3 (ul. Wańkowicza) odbyła się czwarta runda Otwartych Mistrzostw Olsztyna w Szachach Szybkich. Jak zwykle uczestnicy rywalizowali w trzech hierarchicznych grupach. W I lidze zwyciężył Michał Kozłowski (XII LO Olsztyn (KSP Olsztyn). Zespołowo w kategorii szkół podstawowych triumfowała SP 2 Olsztyn, a ponadpodstawowych XII Liceum Ogólnokształcące Olsztyn. Obie placówki prowadzą w punktacji generalnej.

Po rozegranych czterech rundach liderami klasyfikacji indywidualnych są: Licealiada: Weronika Kaznowska (Zespół Szkół Ekonomicznych Olsztyn) i Michał Kozłowski, Igrzyska Młodziezy Szkolnej: Julia Golonka (SP 3 Olsztyn) i Bartosz Kitewski (SP 2 Olsztyn), Igrzyska dzieci: Anna Kawa (SP 23 Olsztyn) i Wojciech Grabowski (SP 2 Olsztyn).

Wyniki IV rundy

I liga

1 Kozłowski, Michał 2004 LO XII Olsztyn 6,0

2 Kitewski, Bartosz 2005 SP 2 Olsztyn 5,5

3 Taranowicz, Michał 2006 SP 2 Olsztyn 5,5

4 Hartliński, Tomasz 2010 SP 29 Olsztyn 5,0

5 Brzozowski, Jan 2003 LO XII Olsztyn 4,5

6 Kaznowska, Weronika 2004 ZSEk Olsztyn 4,0

7 Tokarski, Bartosz 2001 LO IV Olsztyn 4,0

8 Tarasionak, Arseni 2006 SP 3 Olsztyn 4,0

9 Grabowski, Wojciech 2007 SP 2 Olsztyn 4,0

10 Dietrich, Paweł 2009 Absolwent Olsztyn 3,0

11 Grabowski, Paweł 2011 SP 1 Olsztyn 3,0

12 Kawa, Anna 2008 SP 23 Olsztyn 3,0

13 Stobiecki, Krzysztof 2009 SP 33 Olsztyn 2,5

14 Zawal, Krzysztof 2012 SP 19 Olsztyn 2,5

15 Jóźwiak, Artur 2011 SP 4 Olsztyn 2,0

16 Olsztyn, Aleks 2010 Absolwent Olsztyn 2,0

17 Zawal, Tomasz 2007 SP 2 Olsztyn 1,5

18 Letko, Maciej 2007 SP 30 Olsztyn 1,0

81540669 2498078227175790 3621036422737166336 o

II liga

1 Rodziewicz-Bielewicz, K 2008 SP 15 Olsztyn 6,0

2 Kopacki, Aleksander 2013 PM 38 Olsztyn 5,5

3 Goździewski, Bolesław 2010 SP 29 Olsztyn 5,0

4 Kawa, Szymon 2005 SP 23 Olsztyn 5,0

5 Małecki, Patryk 2011 SP 22 Olsztyn 5,0

6 Woytitzki, Maja 2011 SP Czerwonka 5,0

7 Taranowicz, Patrycja 2009 SP 2 Olsztyn 4,0

8 Brzóska, Grzegorz 2003 ZSEk Olsztyn 4,0

9 Korejwo, Daniel 2007 SP 3 Olsztyn 4,0

10 Wesołowski, Patryk 2009 SP 22 Olsztyn 4,0

11 Szelugowski, Paweł 2008 SP 30 Olsztyn 4,0

12 Szelugowski, Piotr 2008 SP 30 Olsztyn 3,5

13 Kowalski, Andrzej 2011 SP 30 Olsztyn 3,5

14 Krysiak, Bartłomiej 2011 SP 30 Olsztyn 3,5

15 Dryżałowski, Karol 2010 SP 3 Olsztyn 3,0

16 Dzięcioł, Tadeusz 2008 KSP Olsztyn 3,0

17 Bąk, Nikodem 2009 ZSP Stawiguda 3,0

18 Koszewski, Nino 2007 SP Słupy 3,0

19 Olsztyn, Borys 2010 Absolwent Olsztyn 3,0

20 Ziehm, Igor 2009 ZSP Stawiguda 3,0

21 Woytitzki, Sophie 2010 SP Czerwonka 3,0

22 Kostyra, Mikołaj 2006 SP 3 Biskupiec 3,0

23 Górecki, Hubert 2009 SP 29 Olsztyn 2,0

24 Bugalski, Antoni 2012 SP 10 Olsztyn 2,0

25 Kobus, Artur 2011 SP 3 Olsztyn 1,0

81714443 2498077787175834 5535339037742596096 o

III liga

1 Prószyński, Szymon 2011 KSP Olsztyn 5,0

2 Klaja, Alan 2011 SP 2 Olsztyn 5,0

3 Bugalski, Michał 2011 SP 10 Olsztyn 5,0

4 Buczkowski, Igor 2011 SP 3 Olsztyn 4,5

5Mazur, Filip 2011 SP Słupy 4,5

6 Życka, Wiktoria 2010 SP Bartąg 4,0

7 Teliczan, Natalia 2009 SP 30 Olsztyn 4,0

8 Zaleski, Oliwer 2011 SP 30 Olsztyn 4,0

9 Kwiatkowski, Adrian 2010 SP 30 Olsztyn 4,0

10 Smolińska, Gabriela 2011 SP 22 Olsztyn 4,0

11 Nosek, Jan 2008 SP 3 Biskupiec 4,0

12 Kowalewski, Dominik 2011 SP 30 Olsztyn 3,5

13 Kęszczyk, Jakub 2008 SP Czerwonka 3,5

14 Konieczka, Anna 2012 SP 12 Olsztyn 3,5

15 Pilarczyk, Szymon 2011 SP 2 Olsztyn 3,0

16 Radomska, Maria 2011 SP 22 Olsztyn 3,0

17 Kret, Antonina 2011 SP 3 Olsztyn 3,0

18 Kozikowski, Krzysztof 2005 SP Czerwonka 3,0

19 Wojnowski, Namir 2011 SP Słupy 3,0

20 Nosek, Wojciech 2005 SP 3 Biskupiec 3,0

21 Piaseczna, Oliwia 2007 SP 19 Olsztyn 3,0

22 Sosnowski, Tymoteusz 2005 SP 30 Olsztyn 3,0

23 Daliga, Rafał 2008 SP 30 Olsztyn 3,0

24 Cichocka, Maja 2007 SP 30 Olsztyn 2,5

25 Pstrągowski, Jakub 2011 SP 30 Olsztyn 2,0

26 Kęszczyk, Bartosz 2006 SP Czerwonka 2,0

27 Prószyński, Marek 2012 P. Świętej Rodziny 2,0

28 Cichocki, Marcel 2011 SP 30 Olsztyn 2,0

29 Okniński, Jan 2010 SP 30 Olsztyn 2,0

30 Stańczak, Tomasz 2010 SP 30 Olsztyn 2,0

31 Kucharewicz, Kornelia 2008 SP 3 Biskupiec 2,0

32 Hawrys, Miłosz 2011 SP 25 Olsztyn 2,0

33 Dzięcioł, Zofia 2008 KSP Olsztyn 1,5

34 Okniński, Mateusz 2011 SP 30 Olsztyn 1,5

35 Bartnikowski, Tyberiusz 2009 SP 30 Olsztyn 1,0

81805011 2498077990509147 3665120675732914176 o

Klasyfikacja drużynowa

Szkoły Podstawowe

1 SP 2 Olsztyn 47,0

2 SP 3 Olsztyn 31,0

3 SP 30 Olsztyn 29,5

4 SP 29 Olsztyn 28,0

Absolwent Olsztyn 28,0

6 SP 22 Olsztyn 26,0

7 SP Czerwonka 24,5

8 SP 23 Olsztyn 20,0

9 SP Słupy 16,5

10 SP 3 Biskupiec 16,0

11 KSP Olsztyn 15,5

12 SP 19 Olsztyn 14,5

13 ZSP Stawiguda 14,0

14 SP 10 Olsztyn 12,0

15 SP 1 Olsztyn 11,0

16 SP 33 Olsztyn 10,5

17 SP 15 Olsztyn 10,0

SP 4 Olsztyn 10,0

19 SP Bartąg 5,0

20 SP 12 Olsztyn 4,5

21 SP 25 Olsztyn 3,0

Szkoły Ponadpodstawowe

1 LO XII Olsztyn 26,5

2 ZSEk Olsztyn 20,0

3 LO IV Olsztyn 12,0

Indywidualne klasyfikacje generalne

Licealiada - dziewczęta (K3):

1 Kaznowska, Weronika ZSEk Olsztyn 24,5

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Dziewczęta (K2)

1 Golonka, Julia SP 3 Olsztyn 4,0

2 Matusewicz, Małgorzata SP 3 Biskupiec 3,0

Igrzyska Dzieci - Dziewczęta (K1):

1 Kawa, Anna SP 23 Olsztyn 33,5

2 Woytitzki, Maja SP Czerwonka 22,0

3 Życka, Wiktoria SP Bartąg 19,5

4 Woytitzki, Sophie SP Czerwonka 18,0

5 Smolińska, Gabriela SP 22 Olsztyn 13,0

6 Teliczan, Natalia SP 30 Olsztyn 13,0

7 Filipiak, Magdalena ZSP Stawiguda 11,0

8 Konieczka, Anna SP 12 Olsztyn 11,0

9 Piaseczna, Oliwia SP 19 Olsztyn 11,0

10 Radomska, Maria SP 22 Olsztyn 10,0

81929063 2498077607175852 6321840909344309248 o

Licealiada - Chłopcy (M3):

1 Kozłowski, Michał LO XII Olsztyn 43,0

2 Tokarski, Bartosz LO IV Olsztyn 38,5

3 Brzozowski, Jan LO XII Olsztyn 36,5

4 Gallas, Gerard LO I Olsztyn 30,5

5 Brzóska, Grzegorz ZSEk Olsztyn 24,0

6 Jagosz, Dominik LO II Olsztyn 21,5

7 Skudlarz, Kacper LO XII Olsztyn 20,5

8 Melzacki, Jakub LO II Olsztyn 13,5

9 Góralczyk, Maciej ZSEk Olsztyn 12,5

10 Goliszek, Mateusz ZSO Barczewo 10,5

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Chłopcy (M2):

1 Kitewski, Bartosz SP 2 Olsztyn 39,0

2 Tarasionak, Arseni SP 3 Olsztyn 35,5

3 Taranowicz, Michał SP 2 Olsztyn 27,5

4 Kawa, Szymon SP 23 Olsztyn 16,5

5 Kostyra, Mikołaj SP 3 Biskupiec 12,0

6 Kozikowski, Krzysztof SP Czerwonka 11,0

7 Nosek, Wojciech SP 3 Biskupiec 8,0

8 Kęszczyk, Bartosz SP Czerwonka 5,5

9 Sosnowski, Tymoteusz SP 30 Olsztyn 4,0

Igrzyska Dzieci - Chłopcy (M1):

1 Grabowski, Wojciech SP 2 Olsztyn 38,0

2 Hartliński, Tomasz SP 29 Olsztyn 36,5

3 Dietrich, Paweł Absolwent Olsztyn 36,0

4 Stobiecki, Krzysztof SP 33 Olsztyn 34,0

5 Zawal, Tomasz SP 2 Olsztyn 33,5

6 Rodziewicz-Bielewicz, K SP 15 Olsztyn 32,5

7 Zawal, Krzysztof SP 19 Olsztyn 31,0

8 Jóźwiak, Artur SP 4 Olsztyn 29,0

9 Olsztyn, Aleks Absolwent Olsztyn 28,5

10 Grabowski, Paweł SP 1 Olsztyn 28,0

82555957 2498077477175865 5607781989131223040 o

Drużynowe klasyfikacje generalne

Szkoły Podstawowe

1 SP 2 Olsztyn 121,5

2 SP 30 Olsztyn 89,0

3 SP 3 Olsztyn 88,5

4 SP 29 Olsztyn 85,0

5 Absolwent Olsztyn 83,0

6 KSP Olsztyn 72,5

7 SP Czerwonka 63,0

8 SP 19 Olsztyn 58,0

9 SP 22 Olsztyn 54,0

10 ZSP Stawiguda 50,0

Szkoły ponadpodstawowe:

1 LO XII Olsztyn 91,0

2 ZSEk Olsztyn 54,5

3 LO IV Olsztyn 38,5

4 LO II Olsztyn 35,0

5 LO I Olsztyn 30,5

6 ZSEH Olsztyn 13,0

7 ZSO Barczewo 10,5

8 LO Szczytno 6,0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn