VIII Festiwal Szachowy „Gwiazda Północy” Jastrzębia Góra 2020 – Dwa Michały z „Trzydziestki”

Fot. uks trzydziestka olsztyn facebook

W Jastrzębiej Górze zakończył się w sobotę (25 stycznia) VIII Festiwal Szachowy „Gwiazda Północy” , w którym udział wzięło łącznie 439 zawodników. Bardzo liczna grupę stanowili reprezentanci województwa warmińsko – mazurskiego, którzy odnieśli kilka znaczących sukcesów. Najwyżej ocenić należy wystąp Michał Kozłowskiego (UKS Trzydziestka Olsztyn), który zajął piąte miejsce w turnieju open i drugie w klasyfikacji juniorów.

Na 25 miejscu w open sklasyfikowano Mirosława Sławińskiego (UKS Trzydziestka), który był jednocześnie drugi w rywalizacji seniorów. W tej grupie wiekowej szósty był Jan Plesiuk (CKTiS Biskupiec), a siódmy Tomasz Rak (UKS Kopernik Olsztyn). Lidia Czarnecka (UKS Skoczek Elbląg) zajęła piąte miejsce zarówno w klasyfikacji kobiet jak i juniorek.

W turnieju do lat 14 reprezentanci okręgu warmińsko-mazurskiego odnieśli podwójny sukces. Zwyciężył Michał Taranowicz (UKS Trzydziestka Olsztyn) przed Janem Przybylskim (UKS Skoczek Elbląg). Obaj wygrali klasyfikacje w swoich grupach wiekowych odpowiednio U14 i U12. Wśród dziewcząt (U14) czwarta była Kinga Kaznowska (UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn).

W turnieju najmłodszych świetnie radził sobie Krzysztof Zawal (UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn) wygrywając klasyfikację do lat 8.

Turniej Chłopcy i Dziewczęta U10

14 Zawal, Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0

22 Tarasiuk, Dominik UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0

30 Kopacki, Aleksander UKS Kopernik Olsztyn 5.0

41 Sarbiewski, Szymon Nidzica 5.0

44 Wasiłowska, Anna Nidzica 5.0

58 Olsztyn, Borys UKS Kopernik Olsztyn 4.0

64 Wasiłowski, Łukasz Nidzica 4.0

68 Woytitzki, Sophie 0 1250 LZS CKTiS Biskupiec 4.0

71 Woytitzki, Maja LZS CKTiS Biskupiec 3.5

74 Bugalski, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.5

75 Petrusewicz, Antonina UKS Kopernik Olsztyn 3.5

77 Bugalski, Antoni UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.5

Klasyfikacja Chłopcy U10

16 Tarasiuk, Dominik UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0

22 Sarbiewski, Szymon Nidzica 5.0

33 Olsztyn, Borys UKS Kopernik Olsztyn 4.0

37 Wasiłowski, Łukasz Nidzica 4.0

39 Bugalski, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.5

Klasyfikacja Dziewczęta U10

12 Wasiłowska, Anna Nidzica 5.0

17 Woytitzki, Sophie 0 1250 LZS CKTiS Biskupiec 4.0

20 Woytitzki, Maja LZS CKTiS Biskupiec 3.5

Klasyfikacja Chłopcy U8

1 Zawal, Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0

4 Kopacki, Aleksander UKS Kopernik Olsztyn 5.0

11 Bugalski, Antoni UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.5

Klasyfikacja Dziewczęta U8

6 Petrusewicz, Antonina UKS Kopernik Olsztyn 3.5

82783632 2508349602815319 1514718210908225536 o

Turniej Juniorzy i juniorki U14

1 Taranowicz, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 7.5

2 Przybylski, Jan UKS Skoczek Elbląg 7.0

20 Zawal, Tomasz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

21 Stobiecki, Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

23 Pałasz, Jakub UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5

35 Kawa, Anna UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

48 Tarasiuk, Dawid UKS Trzydziestka Olsztyn 4.5

50(4) Kaznowska, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

54 Suchocki, Jan UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

55 Dziodko, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4.5

60 Obidziński, Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

75 Olsztyn, Aleks UKS KOPERNIK Olsztyn 3.5

80 Taranowicz, Patrycja UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

81 Morysiński, Franciszek UKS KOPERNIK Olsztyn 3.0

83 Kraśniewska, Zofia UKS UZDOWO 3.0

88 Kraśniewski, Grzegorz UKS UZDOWO 2.5

91 Rydzewska, Daniela 0 1600 UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2.0

92 Sarbiewska, Oliwia 0 1250 Nidzica 1.5

Klasyfikacja Juniorzy U14

1 Taranowicz, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 7.5

5 Zawal, Tomasz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

6 Pałasz, Jakub UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5

13 Obidziński, Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

Klasyfikacja Juniorki U14

4 Kaznowska, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4

Klasyfikacja Juniorzy U12

1 Przybylski, Jan UKS Skoczek Elbląg 7.0

8 Stobiecki, Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

22 Tarasiuk, Dawid UKS Trzydziestka Olsztyn 4.5

24 Suchocki, Jan UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

35 Olsztyn, Aleks UKS KOPERNIK Olsztyn 3.5

38 Morysiński, Franciszek UKS KOPERNIK Olsztyn 3.0

42 Kraśniewski, Grzegorz UKS UZDOWO 2.5

Klasyfikacja Juniorki U12

9 Kawa, Anna UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

16 Dziodko, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4.5

21 Taranowicz, Patrycja UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

23 Kraśniewska, Zofia UKS UZDOWO 3.0

25 Rydzewska, Daniela 0 1600 UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2.0

26 Sarbiewska, Oliwia 0 1250 Nidzica 1.5

84056703 2508349479481998 2760784164457283584 o

Turniej open

5 Kozłowski, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 7.0

25 Sławiński, Mirosław UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0

39 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6.0

44 Kietrys, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 6.0

46 Kraśniewski, Szymon UKS UZDOWO 5.5

64 Kitewski, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5

68 Strepikowski, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5

71 Plesiuk, Jan LZS CKTiS Biskupiec 5.5

87 Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

88 Kraśniewski, Maciej UKS UZDOWO 5.0

Klasyfikacja Najlepszy Junior

2 Kozłowski, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 7.0

22 Kietrys, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 6.0

24 Kraśniewski, Szymon UKS UZDOWO 5.5

31 Kitewski, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5

34 Strepikowski, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5

43 Kraśniewski, Maciej UKS UZDOWO 5.0

66 Grabowski, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

81 Zielonka, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5

85 Grądzki, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.5

86 Hartliński, Tomasz UKS Kopernik Olsztyn 3.5

89 Owierczuk, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.5

92 Rydzewski, Marceli UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0

93 Dziodko, Mateusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3.0

96 Kawa, Szymon UKS Kopernik Olsztyn 3.0

98 Dietrich, Paweł UKS Kopernik Olsztyn 3.0

102 Lewandowski, Jakub UKS UZDOWO 3.0

Klasyfikacja Najlepsza Juniorka

5 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6.0

13 Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

34 Grembocka, Zuzanna MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5

35 Zapałowska, Wiktoria MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5

41 Filipiak, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

44 Taranowicz, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

Klasyfikacja Najlepszy Senior

2 Sławiński, Mirosław UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0

6 Plesiuk, Jan LZS CKTiS Biskupiec 5.5

7 Rak, Tomasz UKS Kopernik Olsztyn 4.5

19 Sławińska, Ewa Olsztyn 3.0

Klasyfikacja Najlepsza kobieta

5 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6.0

13 Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

36 Grembocka, Zuzanna MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5

37 Zapałowska, Wiktoria MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5

44 Filipiak, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

47 Taranowicz, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

48 Grembocka, Joanna MLKS Ostródzianka Ostróda 3.0

 

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn